Fotbal nižší soutěže

Varadi táhne Frýdek – Místek z MSFL do 2.ligy, brankář Blažek postupuje s Újezdem do Kraje

Varadi zářil v Otrokovicích. Švancara po zranění zajistil svému týmu tři body! Blažek se raduje z postupu. Stříleli i další borci! Adam Varadi s Václavem Vašíčkem táhnou Frýdek-Místek do druhé ligy. Prvně jmenovaný vstřelil v Otrokovicích hattrick, druhý vstřelil uklidňující branku. Jejich tým má stejně bodů jako Líšeň. Na zaváhání čekají v Kroměříži a Petřkovicích.

Varadi zářil v Otrokovicích. Švancara po zranění zajistil svému týmu tři body! Blažek se raduje z postupu. Stříleli i další borci! Adam Varadi s Václavem Vašíčkem táhnou Frýdek-Místek do druhé ligy. Prvně jmenovaný vstřelil v Otrokovicích hattrick, druhý vstřelil uklidňující branku. Jejich tým má stejně bodů jako Líšeň. Na zaváhání čekají v Kroměříži a Petřkovicích.

 

Petr Švancara ozdobil svůj návrat na trávníky po zranění dvěma brankami. Brněnský Start porazil Kuřim 3:1 a postup do divize má na dosah.

 

Újezd nad Lesy v brance s Jaromírem Blažkem porazil jasně Kunratice a zajistil si postup do krajského přeboru. 

 

Bosonohy těsně porazily Rousínov. Jedinou branku zápasu vstřelil Richard Dostálek!

 

Rezerva Mšena po půli prohrávala se Stráží pod Ralskem. Jiří Štajner však těsně po přestávce dokázal srovnat a zajistil svému týmu bod.

 

                                                                     Václav Prokůpek

 

REDAKCE