Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Biatlon

Biatlonista Anton Šipulin se v Schalke rozloučí

Jeho posledním startem bude v sobotu tradiční závod smíšených dvojic na fotbalovém stadionu v Gelsenkirchenu (hraje zde fotbalový klub Sbalme 04). Šipulin o tom informoval na tiskové konferenci v Moskvě.

celý článek
photo
Biatlon

Slovenky ovládly závěrečný závod

Povedený den pro slovenský biatlon! Na závěr podniku v Novém Městě na Moravě, v závodě s hromadným startem žen na 12,5 kilometru, slavila triumf Anastasia Kuzminová. Doběhla 12 sekund před svou kolegyní z reprezentace Paulínou Fialkovou. Ta předvedla neuvěřitelný finiš, v němž předčila třetí Anaïs Chevalierovou z Franciea čtvrtá skončila vedoucí biatlonistka celkového pořadí Světového poháru Italka Dorothea Wiererová

celý článek
photo
Biatlon

Rakouská policie vyslýchala biatlonisty kvůli dopingu

Podle ruského biatlonového svazu se vyšetřování týká loňských závodů v Rakousku. Potvrdili to i vyšetřovatelé, kteří vyslechli pět závodníků a pět funkcionářů.

celý článek
photo
Biatlon

Světový pohár v biatlonu začíná ve slovinské Pokljuce

Otázkou nadcházející sezony Světového poháru v biatlonu je, zda bude dál vládnout Martin Fourcade. Francouz získal velký křišťálový glóbus už sedmkrát v řadě a favoritem je i pro tuto zimu. Mezi ženami obhajuje triumf Finka Kaisa Mäkäräinenová, trojnásobná vítězka seriálu.

celý článek