Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Silniční cyklistika

Sagan vyhrál 3. etapu

Průběžné vedení si s jednosekundovým náskokem udržel Novozélanďan Patrick Bevin, jenž po středečním vítězství dojel pátý.Cyklisté absolvovali na sedmi okruzích kolem Adelaide náročných 146,2 kilometru poté, co si většina týmů odhlasovala, že etapa navzdory vedrům v jižní Austrálii nebude zkrácena. Bývalý mistr světa Sagan se nejlépe vypořádal s technickým závěrem a těsně porazil Španěla Luise Leóna Sáncheze. Třetí skončil loňský celkový vítěz Daryl Impey z JAR.

celý článek
photo
Silniční cyklistika

Český král nepojede Giro

Jedním z jeho vrcholů bylo šesté místo na světovém šampionátu v rakouském Innsbrucku, nejlepší výsledek v silničním závodě mistrovství světa v historii samostatné České republiky. V Praze byl vyhlášen králem české cyklistiky 2018.

celý článek
photo
Silniční cyklistika

Bardet lídrem na Tour de France

Celek Ag2R La Mondiale představil i novou posilu, kterou je finský vrchař Jaakko Hänninen, bronzový závodník z Mistrovství světa v kategorii U23. Ag2R La Mondiale nastoupí do nové sezóny s 27 závodníky, Jaakko Hänninen se k týmu připojí až od srpna 2019 a zatím bude sbírat zkušenosti na menších závodech.

celý článek
photo
Silniční cyklistika

Tajemný čínský celek nebo kachna

První velký tým s čínskou licencí a sponzorem prý řídí Brian Smith (bývalý šéf Jihoafrické stáje Dimension Data) a Shane Sutton (bývalý trenér britského národního týmu a týmu Sky).

celý článek
photo
Silniční cyklistika

Exkluzivně pro STADION: Rozmar mistra světa v cyklistice, nepojede Tour de France

Sezona silniční cyklistiky už dávno skončila, v Japonsku nastal čas slavnostních kritérií a i tam, paradoxně i tam vítězí /španělský cyklistický veterán“ Alejandro Valverde z Movistaru. Osmatřicetiletý mistr světa dál hledá nové výzvy. „Vyhrávám víc a jednodušeji než dřív,“ říká Valverde. Jezdit chce ještě minimálně ještě dvě sezony a v duhovém dresu mistra světa chce zkusit i „kostkové“ Flandry.

celý článek
ZOBRAZIT další články