Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Silniční cyklistika

Sagan vyhrál 3. etapu

Průběžné vedení si s jednosekundovým náskokem udržel Novozélanďan Patrick Bevin, jenž po středečním vítězství dojel pátý.Cyklisté absolvovali na sedmi okruzích kolem Adelaide náročných 146,2 kilometru poté, co si většina týmů odhlasovala, že etapa navzdory vedrům v jižní Austrálii nebude zkrácena. Bývalý mistr světa Sagan se nejlépe vypořádal s technickým závěrem a těsně porazil Španěla Luise Leóna Sáncheze. Třetí skončil loňský celkový vítěz Daryl Impey z JAR.

celý článek
photo
Silniční cyklistika

Časovkář Bevin ve žlutém

Spurt ovládl bevin před Australanem Calebem Ewanem z belgického celku Lotto – Soudal a trojnásobným mistrem světa Slovákem Peterem Saganem (BORA – hansgrohe). Závěr etapy ovlivnil hromadný pád pár set metrů před cílem, na který doplatilo i několik favorizovaných spurterů. Slovenský borec Peter Sagan se stále zlepšuje a očekává se jeho útok na celkové vítězství.

celý článek
photo
Cyklokros

BLOG čtenářů: Cyklokrosová mafie?

Po závodě MČR CX 2018 (Holé Vrchy u Mladé Boleslavi), v posledních dnech tolik diskutovaném, jsem se rozhodl utišit rozbouřené vody. Jak to již bývá, pár dní po závodě emoce, napětí a stres, trochu ochladnou.

celý článek
photo
Silniční cyklistika

Musí dvacetkrát vyhrát

Z bývalého amerického týmu BMC odešli všichni ostatní lídři a Belgičan je nyní hlavní postavou týmu. „Musím na jaře vyhrát jednorázovou klasiku,“ říká nyní hvězda celku CCC v rozhovoru pro belgický deník Het Nieuwsblad.

celý článek
photo
Cyklokros

Zdeněk Štybar doma neuspěl

Smířený se čtvrtým místem, za které se však dočkal v cíli bouřlivého aplausu od diváků, dokončil závod republikového šampionátu mistrovství České republiky cyklokrosařů v Holých Vrších u Mladé Boleslavi Zdeněk Štybar.

celý článek
ZOBRAZIT další články