Silniční cyklistika

Petr Kelemen přestoupil do CCC Development Teamu

Český cyklista Petr Kelemen bude jezdit za celek CCC Development Team. V polské farmě WorldTour sestavy CCC bude působit dva roky. Petr Kelemen patří k nejtalentovanějším českým cyklistům současnosti. Juniorský mistr republiky na silnici z loňského roku a jeden z nejlepších českých dráhařů strávil letošní sezónu v Centru UCI v Aigle, absolvoval i Tour de l'Avenir a od příštího roku bude reprezentovat polskou sestavu.

celý článek
Silniční cyklistika

Kolem Kalifornie příští rok nebude

Oblíbený etapový závod Petera Sagana Kolem Kalifornie se v roce 2020 konat nebude. Oznámil to vlastník závodu, společnost AEG. Závod Kolem Kalifornie se na scéně udržel čtrnáct let, ale patnáctý ročník se v roce 2020 konat nebude. Pořadatelé oznámili pozastavení závodu, je možné, že v budoucnu se Kolem Kalifornie opět pojede, ale moc pravděpodobné to není. Zaniká také ženský závod Kolem Kalifornie.

celý článek
Silniční cyklistika

Van der Poel chce na Vueltu, která startuje v Nizozemí

Mathieu van der Poel začal cyklokrosovou sezónu 2019/2020 suverénním vítězstvím v Ruddervoorde, ale zajímavější je jeho přání startovat na španělské Vueltě. Ta bude startovat v Nizozemsku. Mathieu van der Poel je zpět na cyklokrosové scéně a trvalo jen pár okruhů na trati Superprestige v Ruddervoorde, aby bylo opět zcela jasno, kdo je na světě nejlepší. Van der Poel strávil půl závodu v sólovém úniku a přesvědčivě vyhrál před Laurensem Sweeckem a Toonem Aertsem.

celý článek
Silniční cyklistika

Cíl prokontinentálního norského týmu Riwal Readynez Cycling? Tour de France 2021

Jsou jednotní a zanícení? O koho jde? Jde o cyklistický tým, který má aktuálně tři hlavní partnery: dánskou vzdělávací agenturu Readynez, zaměřující se na digitální transformaci firem, společnost Riwal sídlící v nizozemském Dordrechtu a specializující se na stroje a technologie výškových prací a konečně dánskou společnost TOGT, zaměřující se na nákup a správu komerčních a rezidenčních nemovitostí.

celý článek
Silniční cyklistika

ASO připravuje závod Okolo Saúdské Arábie

Další totalitní země bude mít svůj velký cyklistický závod. Společnost ASO, pořadatel Tour de France, připravuje nový závod Okolo Saúdské Arábie. První ročník závodu Okolo Saúdské Arábie by se měl jet od 4. února do 8. února a bude předcházet zavedenému závodu Okolo Ománu. Společnost ASO má v Saúdské Arábii velké obchodní zájmy, na Arabský poloostrov přesunuje také Rallye Dakar.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert