photo
Golf

STADIÓN a golf: Když se přepisují rekordy

Neuvěřitelné, výjimečné,… A snadno by se daly nalézt další přívlastky vhodné pro vyjádření toho, co už téměř tři desítky let předvádí na golfových hřištích Phil Mickelson. Posledním zápisem levorukého golfisty, který letos v červnu oslaví už 49. narozeniny, bylo v pořadí už 44. turnajové vítězství na PGA Tour. Na jeho oblíbeném podniku v Pebble Beach, kde už vyhrál celkem pětkrát. A jestli tenhle princ světového golfu prožívá svou kariéru ve stínu krále Tigera Woodse, pak na Pebble Beach vládne právě on!

celý článek
photo
Golf

Golfistka roku: Klára Spilková

Pátý ročník slavila anketa Golfista roku a i za rok 2018 má stejného absolutního vítěze - Kláru Spilkovou. Anketu pod záštitou PGA of Czech Republic si čtyřiadvacetiletá hráčka tentokrát podmanila díky tomu, že si pro letošní rok jako první česká golfistka uhrála kartu na prestižní LPGA Tour.

celý článek
photo
Golf

Premiéra Kláry Spilkové na LPGA

Historický okamžik přichází. Česká profesionálka Klára Spilková v devátém roku své profesionální kariéry poprvé nastoupí do turnaje LPGA, jako řádná hráčka této nejvyšší světové série.

celý článek
photo
Golf

Spilková vstoupí do LPGA v Austrálii

Po zastávce doma se pak přestěhuje do Spojených států, kde se poprvé představí v březnu. "Chtěla bych tam pár let být, žít a fakt to zkusit naplno. Chci dát Americe sto procent," řekla Spilková.

celý článek
photo
Golf

Mickelson zbohatl, porazil Woodse

Duel golfových hvězd v Las Vegas ukončilo Mickelsonovo birdie pod umělým osvětlením. "Nebylo to Masters nebo US Open, ale i tak jsem získal navrch a můžu si tě trochu dobírat," radoval se Mickelson z výhry nad čtrnáctinásobným vítězem majorů Tigerem Woodsem.

celý článek
ZOBRAZIT další články