Hokej Reprezentace

Národní hokejový tým ČR vyhrál Karjala Cup

Česká hokejová reprezentace má za sebou velmi úspěšný Karlaja Cup. Svěřenci trenéra Miloše Říhy porazili Švédsko, Finsko i Rusko a turnaj jednoznačně ovládli.

celý článek
Hokej Reprezentace

Společnost Kaufland je novým partnerem českého hokeje

Společnost Kaufland, tuzemská jednička mezi obchodními řetězci, vstupuje do dlouhodobého partnerství s českým hokejem. Se značkou Kauflandu bude spojen nejen hokejový národní tým mužů či nejvyšší hokejová soutěž, ale také mládežnické projekty, univerzitní hokej, ženský hokej nebo slavnostní události jako Zlatá hokejka.

celý článek
Hokej

Vítěz z Nagana bojuje s lichváři

Hokejové Kladno ve druhé polovině dvacátého století porodilo hned několik významných hokejistů, kteří dosáhli mezinárodních úspěchů a slávy. V prvé řadě vás určitě napadnou jména Jaromíra Jágra či Tomáše Plekance. Když ovšem zabrousíme ještě hlouběji do minulosti, neměli bychom zapomínat ani na Pavla Pateru nebo Martina Procházku. A právě osud posledního zmíněného jsme se v tomto článku rozhodli rozebrat poněkud podrobněji. V nedávném rozhovoru totiž pronesl, že účast v Naganu mu zničila zámořskou kariéru a také přiznal, že se vlastní hloupostí připravil téměř o veškerý majetek.

celý článek
Hokej

Hokejový svaz je v exekuci, kvůli nepovolenému startu soutěže juniorů

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) dostal od soudního exekutora pokutu ve výši 100.000 korun za nerespektování rozhodnutí Městského soudu v Praze, který mu nařídil odložit start nejvyšší soutěže juniorů. Vedení hokejového svazu se na začátku září rozhodlo extraligu nahradit pohárovou soutěží, která se hraje se stejnými týmy a podle připraveného losu. Následně bylo proti svazu zahájeno exekuční řízení.

celý článek
Hokej Zahraniční

Slovenská extraliga: Hráčský agent žádá odebrání licence HC Nové Zámky

Tipsportligový hokejový klub HC Mikron Nové Zámky má problém, nariadením súdu sa totiž voči klubu začalo konkurzné konanie. Rozhodol o tom Okresný súd Bratislava I na základe podnetu pätice hráčov Miroslava Zaťka, Henricha Ručkaya, Richarda Nejezchleba, Filipa Dundáčka a Janisa Andersonsa. Podľa súdu totiž klub z najvyššej súťaže stále nemá vyrovnané záväzky s týmito bývalými hráčmi.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert