Pardubice hledají spasitele hokejového Dynama: Ve hře je pět zájemců

O hokejový klub Dynamo Pardubice se uchází pět zájemců. Radní města nyní musí schválit podmínky prodeje klubových akcií, závaznou nabídku pak nový strategický partner Dynama musí podat do konce ledna. „Nalezením nového významného akcionáře budou vytvořeny předpoklady pro dlouhodobou stabilizaci klubu, a to díky smluvním závazkům, které musí tento nový akcionář splnit,“ uvádí se v zadávací dokumentaci.

celý článek
Hokej Zahraniční

Winter Classic NHL v Dalasu: Přes 85 tisíc diváků!

Hokejisté Dallasu ozdobili show při Winter Classic pod širým nebem velkolepým obratem a výhrou 4:2 potěšili asi tři čtvrtiny z 85.630 diváků na stadionu Cotton Bowl pro americký fotbal. Ti si užívali texaské tradice, rodeo a v akci byli býci, koně, ovce i prasečí závody. Hráči Stars také nosili mimo led stylové kovbojské oblečení a klobouky.

celý článek
Hokej Reprezentace

Historická blamáž: Česká dvacítka se zachraňuje

Měli to ve svých rukách. Pokud by čeští juniořiporazili Němce, měli by na kontě šest bodů a vstupenku do čtvrtfinále v kapse. Jenže prohra vše pořádně zkomplikovala. Vidle do možných dalších shod výsledků a možného uhrání postupu skrz minitabulku hodili Rusové, kteří nečekaně rozdrtili Kanadu. Jaké jsou tedy aktuálně reálné šance českých lvíčat?

celý článek

Skandál po debaklu Kanady s Ruskem

Vyostřenou dohru mělo utkání hokejového mistrovství světa juniorů v Ostravě mezi Ruskem a Kanadou, ve kterém sborná uštědřila Kanaďanům historický debakl 6:0.

celý článek
KHL

Brankář Langhamer udržel ve Vladivostoku čisté konto Chabarovsku

Brankář Marek Langhamer udržel v KHL poprvé v sezoně čisté konto a pomohl hokejistům Chabarovsku k výhře 2:0 ve Vladivostoku. Domácí hráči vyslali na českého reprezentanta 25 střel, z toho dvanáct v závěrečné třetině. Oba góly Amuru vstřelil Alexandr Gorškov.