Hokej

Český brankář v americké AHL: Probíhají tu hlavně bitvy o toaletní papír

Zpotí se v hotelové posilovně, vyrazí na nákup a zbytek času tráví především na pokoji. Tak vypadají poslední dny hokejového brankáře Jakuba Škarka, který se bije na farmě New York Islanders v Bridgeportu. USA stejně jako Česko vyhlásily v zemi kvůli výskytu nebezpečného koronaviru nouzový stav a AHL je přerušená.

celý článek
Hokej

ČSLH: Kladno sestupuje, Motor postupuje

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu na území České republiky a souvisejícím opatřením, bylo rozhodnuto o zrušení zbývajících zápasů předkola a Generali Česká pojišťovna play - off Tipsport extraligy.

celý článek
Hokej Reprezentace

Mezinárodní hokejová federace IIHF zrušila MS do 18 let

Mezinárodní hokejová federace IIHF dnes oficiálně zrušila mistrovství světa hráčů do osmnácti let, které měla 16. – 26. dubna 2020 hostit americká města Plymouth a Ann Arbor.

celý článek
Hokej Zahraniční

Na Slovensku vyhlásili mistrem extraligy HC Banskou Bystrici před Slovanem a Košicemi

Sezóna 2019/2020 v najvyššej slovenskej hokejovej súťaži – Tipsport lige skončila predčasne. Dohodli sa na tom samotné kluby na svojom stredajšom zasadnutí vo Zvolene. Riadiaci orgán súťaže – Ligová rada ich požiadavke vyhovela. Ligová Rada Tipsport ligy Slovenské republiky stretla, aby rozhodla o konečnom poradí jednotlivých tímov v tabuľke.

celý článek
Ostatní

Tenistka Šafářová se obořila na hokejistu Plekance: To se nedá vydržet!

Žít v jedné domácnosti s profesionálním hokejistou není vždy příjemné, jak se přesvědčuje i Lucie Šafářová. Její partner Tomáš Plekanec udělal něco, co jí evidentně moc nepotěšilo.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert