Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Hokej Extraliga

Plekanec: Kladno volá!

Tomáš Plekanec si v barvách Komety Brno takový zápas užil včera. Z ledu pražské Sparty pomohl po výhře 4:1 odvézt všechny body a navíc přispěl jednou nahrávkou. „Chtěli jsme hlavně utnout sérii porážek," řekl po utkání, ve kterém zažil i hodně kuriózní vyloučení, když vyfasoval dvě minuty za to, že po odpískání nahodil puk na ochrannou síť.

celý článek
photo
Hokej

BLOG čtenářů: Vsetín - Havířov

Jejich program v pondělí nebyl vyplněn, a tak mohli hráči nabírat síly na další důležité boje při blížícím se závěru základní části. Ve středu druhá nejvyšší soutěž pokračuje 49. kolem, pro Vsetín to znamená cestu do slezského Havířova, kde letos zatím nedokázali bodovat. Havířovský Azet zatím v aktuálním ročníků eviduje lepší vzájemnou bilanci, Vsetín bude mít v posledním vzájemném měření sil v rámci dlouhodobé soutěže možnost obrátit bodovou bilanci na svou stranu.

celý článek
photo
NHL

Utkání hvězd NHL

Od Utkání hvězd NHL 2019 nás dělí už pouze pár dní. Hokejový svátek v San Jose začíná v noci z pátku 25. na sobotu 26. ledna dovednostními soutěžemi. Následující noc je na programu mini - turnaj mezi divizemi.

celý článek
photo
Hokej

Esa ve třetí lize

Teď se sparťanský odchovanec Jiří Hozák s o dvacet let staršími matadory Bednářem a Hlinkou dokonce potkal v jedné formaci ve druholigovém Vrchlabí, které porazilo Kolín 5:4 v prodloužení, a to v zápase 2. ligy NHL ČR, nebo-li ve třetí lize.

celý článek
photo
Hokej

BLOG čtenářů: Střelnice Kohotů

V Krajském přeboru s Hlinskem si hosté z ledu České Třebové odvezli deset gólů. Hattricku dosáhli domácí útočníci Hemský s Fúzikem, pochvala patří celému mužstvu. Není bez zajímavosti, že tohoto soupeře porazili Kohouti v probíhající sezoně počtvrté ze čtyř vzájemných utkání.