photo
Hokej

STADIÓN tleská mládeži: ČR vítězně v Sarajevu

Česká reprezentace U17 vybojovala na hokejovém turnaji Zimního evropského olympijského festivalu v Sarajevu zlaté medaile. Svěřenci trenéra Karla Berana porazili v základní skupině celky Ruska (2:1) a Švýcarska (3:0) a ve finále si poradili s Běloruskem (3:1), překvapivým přemožitelem Finska.

celý článek
photo
Hokej

STADIÓN kalamita: Piráti se plazí

Jako by toho nebylo dost s ohledem na pád do extraligové baráže. Hokejisty Chomutova potkala v závěru play - out kalamita. Většina Pirátů hlásí střevní potíže, do dnešního utkání s Karlovými Vary půjdou Krušnohorci ve značně nekompletním a kombinovaném složení. Útěchou jim může být aspoň fakt, že už proti Energii o nic nejde...

celý článek
photo
Hokej

STADIÓN senzace: Postup Moravských Budějovic

S předstihem postupující Sokolov do finále druhé ligy po čtvrtých duelech semifinálových sérií doprovodily další tři týmy. Baník se střetne s Vrchlabím, které i díky hattricku Jana Bergera udolalo Kolín. Ve finálovém menu se bude servírovat i derby Vysočiny! Moravské Budějovice zaskočily Šumperk a postupují, o kvalifikace se utkají s Havlíčkovým Brodem, který v nájezdech urval postup na ledě Valašského Meziříčí. Druholigové finále startuje úvodními duely v neděli 24. března.

celý článek
photo
Hokej

STADIÓN gratuluje: MOTOR do baráže?

Pardubice, Chomutov, a kdo dál? Na seznam účastníků baráže se už dnes může přidat Motor, jenž vede nad Vsetínem 3:0 na zápasy. V sérii Kladna s Jihlavou pak mohou Rytíři před svými fanoušky slavit pěknou porci mečbolů.

celý článek
photo
Hokej

Kuriozita STADIÓNU: Lední Medvědi sestupují, Letci zůstávají

Boj o udržení ve 2. hokejové lize ČR. Ke třetímu hokejovému duelu o udržení druholigové příslušnosti přijeli pelhřimovští Lední Medvědi do hlavního města jen s jedenácti bruslaři do pole a dvěma brankáři. Domácí se chystali potvrdit setrvání v soutěži, což se jim také povedlo. Definitivní rozhodnutí Letci učinili dvěma slepenými góly v 55. minutě, kdy Valík s Heldákem trestali nesportovní počin hostujícího Kříže, který za napadání rozhodčích inkasoval dokonce trest ve hře.

celý článek
ZOBRAZIT další články