Hokej

Slavný kouč Babcock míří jako dobrovolník na univerzitu

Slavný trenér Mike Babcock se po delší době vrátí do hokejového prostředí. Poté, co byl vedením klubu NHL z Toronta v listopadu vyhozen a někteří jeho bývalí svěřenci ho nařkli z nevhodného chování připomínajícího šikanu, se dohodl na spolupráci s mužstvem univerzity ve Vermontu. Týmu z ligy NCAA bude pomáhat jako dobrovolný konzultant.

celý článek
Hokej

Vedení AHL: Odstartujeme začátkem prosince

Vedení AHL odsunulo obvyklý začátek zámořské hokejové ligy o dva měsíce. I přes přetrvávající nejistotu a zdravotní krizi spojenou s pandemií koronaviru ale věří, že soutěž se bude moct naplno rozjet 4. prosince. Posunutí začátku nové sezony ve čtvrtek posvětila Rada guvernérů. S detaily ale přední zástupci vedení AHL zatím čekají a chystají se i nadále pečlivě monitorovat situaci ve všech 31 městech, v nichž farmářské celky klubů NHL působí.

celý článek
Hokej

Nová Paka loví mistra světa a ostříleného borce z NHL

Pro druholigovou BK Novou Paku (loňský nováček 2. Národní ligy – třetí nejvyšší soutěže v ČR) by to byla pecka. Hokejový tým z okresu Jičín v pátek namlsal své fanoušky fotkou hráče s rozmazaným obličejem v dresu Sparty, který by se už po víkendu měl stát novou posilou klubu. Podle všeho by se mělo jednat o dvojnásobného mistra světa, třiačtyřicetiletého útočníka Jana Hlaváče.

celý článek
Hokej

KHL: Kunlun s brankářem Hrubcem našel azyl v Mytišči

Hokejový klub Kunlun Red Star vyřešil trable. Kvůli koronavirové pandemii odehraje v příštím ročníku Kontinentální ligy své domácí zápasy v Mytišči nedaleko Moskvy, kam z Číny stěhuje svou základnu. Tým, jehož dres obléká český reprezentační brankář Šimon Hrubec, nastoupí k domácím duelům v Mytišči Areně.

celý článek
NHL

NHL: Brankář Rittich si musí post vysloužit v kempu

Český hokejový gólman David Rittich začal sezonu NHL jako jednička brankoviště Calgary, před dohrávkou zámořské ligy přerušené pandemií koronaviru ale jistotu místa v zahajovací sestavě nemá. Flames dopředu avizovali, že při volbě brankáře budou postupovat stejně jako u hráčů v poli - v sérii kvalifikace do play - off proti Winnipegu dostane přednost ten, jemuž lépe vyjde přípravný kemp.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert