Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Sjezdové lyžování

Ledecká dává přednost lyžím

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká dá přednost mistrovství světa v alpském lyžování před snowboardingovým. Oba šampionáty se překrývají a každý je na jiném kontinentu, přesto Ledecká dlouho doufala, že stihne oba.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ledecká si dojela pro třetí nejlepší umístění v kariéře

V super-G ve Val Gardeně napravila dojem z nepovedeného sjezdu, když dojela jedenáctá, což je její třetí nejlepší umístění ve světovém poháru v alpském lyžování. Překvapivá olympijská šampiónka z únorových her v Pchjongčchangu si v této disciplíně vytvořila v SP nové maximum.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ester Ledecká na prkénku druhá

Šampionku z únorových olympijských her v Pchjongčchangu připravila o šestnáctý seriálový triumf domácí Nadya Ochnerová, která Češku porazila ve finále a slavila první vítězství. Trojnásobná celková královna seriálu SP v paralelních disciplínách Ledecká se znovu dokázala rychle přeorientovat z lyží na prkno. Ještě v sobotu bodovala v superobřím slalomu Světového poháru v alpském lyžování ve Svatém Mořici.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ester Ledecká přechází z lyží na kouzelné prkénko

Zatímco na lyžích patří Ester Ledecká přes olympijský triumf v superobřím slalomu stále spíš k možné nastupující generaci, na snowboardu je největší hvězdou. Na prkně vstoupí do sedmé sezony paralelních disciplín, v kterých bude útočit na čtvrtý celkový triumf ve Světovém poháru v řadě.

celý článek