Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Cyklokros

BLOG čtenářů: Cyklokrosová mafie?

Po závodě MČR CX 2018 (Holé Vrchy u Mladé Boleslavi), v posledních dnech tolik diskutovaném, jsem se rozhodl utišit rozbouřené vody. Jak to již bývá, pár dní po závodě emoce, napětí a stres, trochu ochladnou.

celý článek
photo
Cyklokros

Zdeněk Štybar doma neuspěl

Smířený se čtvrtým místem, za které se však dočkal v cíli bouřlivého aplausu od diváků, dokončil závod republikového šampionátu mistrovství České republiky cyklokrosařů v Holých Vrších u Mladé Boleslavi Zdeněk Štybar.

celý článek
photo
Cyklokros

Štybar v terénu až jednadvacátý

Bývalý trojnásobný mistr světa v cyklokrosu a nyní jezdec WorldTour týmu v silniční cyklistice – rodák ze západočeského Stříbra Zdeněk Štybar obsadil při svém krátkodobém návratu k cyklokrosu v závodě Světového poháru v belgickém Heusden-Zolderu 21. místo těsně za dalším Čechem Michaelem Borošem.

celý článek
photo
Cyklokros

V Namuru kralovali Brandová a Van der Poel

Nizozemka Lucinda Brandová se dostala do čela už v průběhu druhého kola a svou pozici udržela až do cíle. Na stupních vítězů doplnily Brandovou její krajanky Marianne Vosová a Annemarie Worstová.

celý článek
photo
Cyklokros

Dva nejlepší cyklokrosaři světa pojedou i silniční závody

Mathieu van der Poel dostal pozvánku na Kolem Flander a Amstel Gold Race a Wout van Aert si může v dresu týmu Jumbo - Visma vybírat závody sám.

celý článek
ZOBRAZIT další články