photo
Fotbal reprezentace

STADIÓN exotika: Kazachstán s českým koučem rozdrtil Skotsko

Český trenér Michal Bílek má za sebou zřejmě i nad očekávání úspěšnou premiéru na lavičce kazašské reprezentace. Jeho svěřenci na úvod kvalifikace o mistrovství Evropy přehráli Skotsko 3:0. Bývalý trenér českého národního týmu byl po utkání pochopitelně spokojený. Výhru nad Moldavskem v přípravě ještě asi nikdo nepřeceňoval, vítězství nad Skotskem, navíc v kvalifikačním zápase, už ale má velkou cenu.

celý článek
photo
Fotbal

STADIÓN se ptá: Co chyby rozhodčích?

Nedávné zápasy ukázaly, že se rozhodčí dopouští hrubých chyb, které úplně otočí výsledky zápasů. Na uznání neplatných gólů a přehlédnuté fauly reagují rozhořčeně fanoušci i fotbalové kluby.

celý článek
photo
Ostatní

STADIÓN pro děti: Láska ke sportu

Většina je tzv. virtuálních a tak je třeba trochu podpořit i ty lidské a nejlepší možnost je, přihlásit Vaše děti do nějakého sportovního kroužku, kde je na milion procent jasné, že se budou stýkat s dětmi. V dětství je velmi důležité utvořit si kamarádská pouta. Obvykle ta nejvíce pevná přátelství vzniknou ve sportu, hlavně tom kolektivním. Ovšem je zde otázka, na jaký sport dítě přihlásit, aby se tak podpořil týmový duch.

celý článek
photo
Fotbal zahraniční

Téma STADIÓNU: Zidane - z hráče trenérem!

Dříve či později chci trénovat. Nespěchám s tím, nemám osobní cíle, ale chci předat své zkušenosti„, to pronesl Zinedine Zidane v březnu roku 2012 pro rozhlas po okamžiku, když ho jmenovali do funkce sportovního ředitele Realu Madrid. Začínal jako asistent trenéra a fotbalové zkušenosti sbíral u Carla Ancelottiho.

celý článek
photo
Fotbal

Souboj STADIÓNU: Slavia versus. Vaclík

Zranění fotbalového brankáře Tomáše Vaclíka ze Sevilly není vážné a devětadvacetiletý gólman s týmem odcestuje ke čtvrteční odvetě osmifinále Evropské ligy na půdě pražské Slavie. Český reprezentant ale zatím neví, zda bude moci nastoupit.

celý článek
ZOBRAZIT další články