Fotbal zahraniční

Na jaře Slask zachraňoval, teď s ním vede Polskou ligu

S trochou nadsázky, musí se každý den štípat, jestli se mu to nezdá. Před necelými čtyřmi měsíci se svým týmem balancoval nad propastí, v jednu chvíli vypadalo, že sestup je neodvratný. Teď trenér Vítězslav Lavička po pěti kolech vede se Slaskem Wroclaw polskou fotbalovou ligu.

celý článek
Fotbal zahraniční

EXKLUZIVNĚ: Podvod v Bundeslize!

Je mu 21 a jmenuje se Bakery Jatta. Tyto informace mají fanoušci Hamburku o svém pravém záložníkovi. Jak se zdá, je ale vše jinak. Hráč základní sestavy se totiž údajně jmenuje úplně jinak a navíc má být i starší. Německým fotbalem otřásá nový skandál. Jeden z hráčů Hamburku se podle deníku Sport Bild vydává za někoho jiného. Bakery Jatta, který je stálicí druholigového týmu, se údajně jmenuje Bakary Daffeh a je o tři roky starší.

celý článek
Fotbal

Zapadlí Češi bojují o Evropskou ligu

Už jen dvě předkola a bude jasné, které týmy postoupily do základních skupin Ligy mistrů a Evropské ligy. Ve hře jsou také čtyři české kluby (Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Sparta a Mladá Boleslav), ale jak jsou na tom tuzemští hráči působící v zahraničních týmech? Dost bídně! Ve hře jsou jen tři čeští fotbalisté, kteří mají možnost postoupit "jen" do Evropské ligy.

celý článek
HET liga

Milan Baroš napadl muže v hotelu, policie konflikt vyšetřuje, Baník mlčí

Fotbalista Milan Baroš údajně napadl v hotelu ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku pětačtyřicetiletého muže. Policie konflikt vyšetřuje, její mluvčí Petr Jaroš ale nechtěl věc komentovat. Není tedy zatím ani jasné, jak policie čin kvalifikuje. Baroš prostřednictvím svého advokáta popírá, že by muže udeřil. Záležitostí už se zabývá policie a hráč další postup svěřil svému právnímu zástupci. Baník se do vyšetření incidentu nebude k žádným spekulacím vyjadřovat.

celý článek
Fotbal zahraniční

Argentina vítá italskou legendu: De Rossi se upsal Boca Juniors

Italský fotbalista Daniele De Rossi, který ukončil své působení v AS Řím, bude nadále oblékat dres argentinského celku Boca Juniors. Šestatřicetiletý De Rossi strávil v Římě téměř 20 let a působil i v roli kapitána. Mistrovi světa z roku 2006 však klub nenabídl prodloužení smlouvy a pokračovat v pozici ředitele odmítl.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert