Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Fotbal zahraniční

Neobvyklá pokuta pro Paris SG

Francouzský mistr Paris St. Germain dostal od vedení ligy pokutu 100 tisíc eur (2,5 milionu korun) za to, že se u vyhlédnutých posil zajímal o etnický původ. Taková praxe je v rozporu s francouzskými zákony. Kluboví skauti v uplynulých šesti letech u mladých hráčů, které sledovali, ve svých zprávách uváděli, zda jsou původem z Francie, severní Afriky, černé Afriky nebo Karibiku.

celý článek
photo
Fotbal zahraniční

Barca mohutně posiluje

Fotbalisté Barcelony by po pondělním příchodu Kevina-Prince Boatenga mohli v krátké době získat další posilu. Katalánský celek podle médií vstoupil do hry o talentovaného nizozemského záložníka Frenkieho de Jonga z Ajaxu Amsterodam, za kterého nabízí 90 milionů eur (2,3 miliardy korun).

celý článek
photo
Fotbal

Skandální odhalení Sparty

Vedle mizerných výsledků na hřišti se potýkala v roce 2018 nejhorší finanční bilanci v historii. Ztráta je téměř tři čtvrtě miliardy korun!

celý článek
photo
Fotbal zahraniční

Zmizelo letadlo s fotbalovou hvězdou

Osmadvacetiletý útočník přestoupil v sobotu právě z Nantes do Cardiffu za 15 milionů liber (436 milionů korun), což je nejvyšší přestupová částka v historii tohoto velšského klubu hrajícího Premier League.

celý článek
photo
Fotbal zahraniční

Barcelona získala Boatenga

Zkušený ofenzivní záložník se ze Sassuola vydal na půlroční hostování do Barcelony, která disponuje rovněž předkupním právem. Odchovanec Herthy BSC má za sebou hodně bohatou kariéru, ve které vyjma Bundesligy vystřídal další tři elitní evropské ligy, když působil v Anglii, Itálii a Španělsku, kam se vrací.

celý článek
ZOBRAZIT další články