Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Klasické lyžování

Zlepšení bratrů ze Slovinska

Kromě pozvolného návratu Domena do formy o sobě dal vědět také prostřední z bratří Cene, který ovládl oba víkendové závody FIS Cupu na domácím můstku v Planici. V supermoderním areálu se představila také šestice Čechů, mezi nimiž jasně vyčnívali Vojtěch Štursa a Dušan Doležel.

celý článek
photo
Klasické lyžování

Rakušan Kraft znovu triumfuje

Klání, které skončilo velkým zklamáním pro domácí příznivce, totiž konečně ve svůj triumf proměnil stálý host na stupních vítězů, Rakušan Stefan Kraft. Roman Koudelka opět potvrdil svou příslušnost ke světové elitě, bodovat dokázal také Čestmír Kožíšek.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ledecká dává přednost lyžím

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká dá přednost mistrovství světa v alpském lyžování před snowboardingovým. Oba šampionáty se překrývají a každý je na jiném kontinentu, přesto Ledecká dlouho doufala, že stihne oba.

celý článek
photo
Klasické lyžování

Kobajaši poprvé prohrál

Na tuto chvíli se určitě těší polští příznivci, jelikož pro jejich reprezentanty je tamní středisko místem zaslíbeným. Naši severovýchodní sousedé na italské půdě slavili již mistrovské tituly Malysze či Stocha, vůbec poprvé zde navíc v roce 2013 dosáhli i na medaili týmovou. A došlo k dalšímu polskému debutu na nejvyšším stupínku, o který se po mnoho letních triumfem postaral svým prvním zimním prvenstvím postaral Dawid Kubacki.

celý článek
photo
Klasické lyžování

Kobajaši proti zbytku světa

Tentokrát změřili své síly skokani v rámci závodu Světového poháru, kde se museli popasovat se silným zadním větrem. Toto klání ovládl opět japonský suverén Rjoju Kobajaši, Roman Koudelka se umístil jako šestý!

celý článek
ZOBRAZIT další články