Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Basketbal

Nymburk končí v Lize Mistrů

V Praze na Královce nabrali už v první půli ztrátu 17 bodů a do zápasu už se nevrátili. Český mistr tak za týden bude doma hrát s Fuenlabradou o vyhnutí se poslednímu místu ve skupině, Hapoel se naopak dostal do jejího čela.

celý článek
photo
Basketbal

Mladé pušky porazily Mazáky

V ustáleném formátu se proti sobě postavili Mazáci a Mladé pušky s tím rozdílem, že základní pětky letos vybírali kapitáni obou týmu Lukáš Palyza, resp. Jaromír Bohačík.

celý článek
photo
Basketbal

Francouzský týden: Nymburk hostí Dijon, Opava se pokusí opět zaskočit Nanterre

Basketbalisté Nymburku v osmém kole Ligy mistrů hostí v úterý ve svém sportovním centru Dijon, vicemistři z Opavy jedou zítra ve středu 12. prosince do Nanterre, proti kterému vybojovali dosud jedinou výhru ve skupině.

celý článek
photo
Basketbal

Jiří Veselý si poranil nos, přesto dovedl Fenerbahce k euroligové výhře

Český basketbalista Jan Veselý dovedl Fenerbahce Istanbul v 11. kole Evropské ligy k vítězství 81:69 na hřišti Panathinaikosu Atény. Šlo o desátý triumf tureckého celku a sedmý za sebou. Veselý zaznamenal 15 bodů, sedm doskoků a sedm asistencí a byl nejužitečnějším hráčem zápasu.

celý článek
photo
Basketbal

Slovinští mistři Evropy v basketbalu vybouchli v ukrajinském Záporoží a nepostoupili na šampionát

Zatímco čeští basketbalisté už si jako jeden ze sedmi týmů zajistili start na mistrovství světa, které se příští rok uskuteční v Číně, obhájci titulu Američané musejí ještě o účast bojovat a úřadující mistři Evropy Slovinci už mají jistotu, že z kvalifikace nepostoupí.

celý článek