Hokej

Liga Mistrů: Sparta s Finy, Třinec s Bělorusy a Liberec s Poláky

Z trojice českých zástupců v nadcházející sezoně hokejové Ligy mistrů dostala nejtěžšího soupeře pro první kolo play - off pražská Sparta, která se na rozdíl od Liberce a Třince nacházela až v druhém koši. Pražanům los ve švýcarském Zugu za protivníka určil finský tým Lukko Rauma, Bílí Tygři vyzvou polské, respektive spíše slezské Tychy a Oceláře čeká vítěz běloruské nejvyšší soutěže Junosť Minsk. První zápasy jsou na programu 6.-7. října, odvety o týden později. Dál postoupí celky s lepším skóre z obou zápasů. Zatímco Sparta by měla začínat doma, Liberec s Třincem venku.

celý článek
Hokej

Hotovo? Jágr bude hrát extraligu za Spartu a první ligu za své Kladno

Ta varianta je opravdu ve hře! Majitel a útočník Kladenských Rytířů Jaromír Jágr by si i v nadcházejícím ročníku mohl zahrát hokejovou extraligu, přestože jeho Kladno ji po ročním účinkování zase opustilo. Podle zákulisních informací, které se objevily i v tisku, by sice osmačtyřicetiletá legenda dál měla nastupovat za své Kladno v první lize, vyřízené by ale mohla mít i střídavé starty v tuzemské nejvyšší soutěži. A oním klubem, jehož dres by Jaromír Jágr mohl nosit, je pražská Sparta! A zájem mají navíc o jeho služby i v Třinci!

celý článek
Fotbal zahraniční

Brankářská opora Dallasu suspendována: Drogy a domácí násilí!

Brankář Dallasu a spoluhráč českého útočníka Zdeňka Ondráška Jesse González byl suspendován vedením MLS kvůli podezření z domácího násilí. Případ vyšetřuje policejní oddělení ve Friscu, kde fotbalový klub sídlí.

celý článek
Hokej

V nadcházejícím ročníku bude extraliga nesestupová

Návrh Asociace profesionálních klubů, podle kterého měla v následujících čtyřech sezonách hokejové extraligy rozhodovat o postupu, respektive sestupu baráž mezi nejhorším týmem nejvyšší soutěže a vítězem první ligy, neprošel. Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje schválil, že v příštím ročníku bude extraliga nesestupová a otevřená pro vítěze první Chance ligy, pokud splní licenční podmínky.

celý článek
Hokej

Na Vysočině přijdou o derby v druhé lize

Druholigové kluby na čtvrtečním aktivu navrhly formát soutěže pro příští sezonu. Formát počítá s třemi skupinami. V nich bude 24 klubů rozdělených na základě regionálního principu. Každá skupina bude mít osm účastníků. Základní část se odehraje šestikolově. Každý tým proto absolvuje 42 střetnutí. Samotné hlasování skončilo ve prospěch vítězné varianty poměrem 15:9. Zvolený návrh podporuje kupříkladu šéfka Hodonína Jana Gajošová. Ta se prostřednictvím SMS zprávy vyjádřila, že Hodonínští Drtiči souhlasí se schváleným modelem tří ligových skupin.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert