Ostatní

Václav Prokůpek: Sport je plný dopingu, vědci nevěří Nadalovi, Farahovi, ani biatlonistům

Poté, co na začátku roku 2020 byl odhalen doping u dvou tenistů světové špičky, nechal se slyšet přední německý odborník Fritz Sörgel, že není překvapen. Tenis je prý jedním ze čtyř nejnáchylnějších sportů k dopingu. A velmi podezřelý je prý hlavně Rafael Nadal.

celý článek
Ostatní

Tenistka Šafářová se obořila na hokejistu Plekance: To se nedá vydržet!

Žít v jedné domácnosti s profesionálním hokejistou není vždy příjemné, jak se přesvědčuje i Lucie Šafářová. Její partner Tomáš Plekanec udělal něco, co jí evidentně moc nepotěšilo.

celý článek
NHL

Brankář Pavel Francouz vychytal první nulu v NHL

Brankář Pavel Francouz vychytal v NHL poprvé čisté konto, když na ledě Anaheimu zneškodnil 26 střel a dovedl Colorado k výhře 1:0. U jediné branky asistoval Martin Kaut, který si připsal v soutěži premiérový bod. David Pastrňák přispěl dvěma asistencemi k výhře Bostonu 4:3 v Calgary. Petr Mrázek inkasoval čtyři góly z 35 střel a s Carolinou podlehl New Yorku Rangers 2:5. Vítězství hostů podpořil jednou asistencí Filip Chytil.

celý článek
Hokej Extraliga

Pardubice potopily Jágrův extraligový projekt?

Hokejisté Pardubic udělali výrazný krok k udržení se v extralize i pro příští sezónu. V souboji dvou posledních týmů tabulky zvítězilo Dynamo na Kladně přesvědčivě 5:2 a po utkání mohli slavit se svými fanoušky. V kabině Kladna ale bylo ticho.Pardubičtí fanoušci slavili už čtvrtou výhru svého týmu v řadě. Ta proti Kladnu byla nejcennější. Dlouho dopředu bylo jasné, že tenhle zápas bude pro konečné účtování základní části hodně důležitý.

celý článek
Klasické lyžování

V rumunském Rasnové skákal nejdále Geiger

Také druhý závod v Rasnově nabídl souboj mezi Karlem Geigerem a Stefanem Kraftem, který tentokrát vyzněl lépe pro druhého jmenovaného. I dnes jim na pódiu sekundoval Němec - Constantin Schmid, který se na stupně vítězů dostal poprvé v kariéře. Do druhého kola i napodruhé prošel Roman Koudelka a oproti sobotě si polepšil na osmnáctou pozici.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert