Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Hokej Extraliga

Plekanec: Kladno volá!

Tomáš Plekanec si v barvách Komety Brno takový zápas užil včera. Z ledu pražské Sparty pomohl po výhře 4:1 odvézt všechny body a navíc přispěl jednou nahrávkou. „Chtěli jsme hlavně utnout sérii porážek," řekl po utkání, ve kterém zažil i hodně kuriózní vyloučení, když vyfasoval dvě minuty za to, že po odpískání nahodil puk na ochrannou síť.

celý článek
photo
Basketbal

Nymburk končí v Lize Mistrů

V Praze na Královce nabrali už v první půli ztrátu 17 bodů a do zápasu už se nevrátili. Český mistr tak za týden bude doma hrát s Fuenlabradou o vyhnutí se poslednímu místu ve skupině, Hapoel se naopak dostal do jejího čela.

celý článek
photo
Tenis

Davis Cup: ČR - Nizozemsko

V nominaci českého týmu na kvalifikaci tenisového Davisova poháru proti Nizozemsku jsou Jiří Veselý, Lukáš Rosol, Adam Pavlásek a také mladíci Tomáš Macháč a Jiří Lehečka. V nahrávce pro média to dnes oznámil kapitán Jaroslav Navrátil, který chce i juniorům dát šanci v některém zápase.

celý článek
photo
Fotbal zahraniční

Neobvyklá pokuta pro Paris SG

Francouzský mistr Paris St. Germain dostal od vedení ligy pokutu 100 tisíc eur (2,5 milionu korun) za to, že se u vyhlédnutých posil zajímal o etnický původ. Taková praxe je v rozporu s francouzskými zákony. Kluboví skauti v uplynulých šesti letech u mladých hráčů, které sledovali, ve svých zprávách uváděli, zda jsou původem z Francie, severní Afriky, černé Afriky nebo Karibiku.

celý článek
photo
Hokej

BLOG čtenářů: Vsetín - Havířov

Jejich program v pondělí nebyl vyplněn, a tak mohli hráči nabírat síly na další důležité boje při blížícím se závěru základní části. Ve středu druhá nejvyšší soutěž pokračuje 49. kolem, pro Vsetín to znamená cestu do slezského Havířova, kde letos zatím nedokázali bodovat. Havířovský Azet zatím v aktuálním ročníků eviduje lepší vzájemnou bilanci, Vsetín bude mít v posledním vzájemném měření sil v rámci dlouhodobé soutěže možnost obrátit bodovou bilanci na svou stranu.

celý článek
ZOBRAZIT další články