Basketbal

Finále Evropské ligy bez Veselého a Fenerbahce

Jan Veselý a jeho Fenerbahce se do finále Evropské ligy nepodívají. Turecký klub podlehl v semifinále rivalům z Anadolu Efes 73:92. Fenerbahce nyní čeká utkání o třetí místo. Veselý, který měl v poslední době problémy se stehenním svalem, nenastoupil v základní sestavě. Nakonec ale jeden z kandidátů na ocenění pro nejužitečnějšího hráče soutěže odehrál v dresu favoritů 30 minut a se 14 body byl nejlepším střelcem svého týmu.

celý článek
Ostatní

MS v softballu mužů poprvé v ČR: Pálkařská esa Japonska, Nového Zélandu a Evropy

Třetí příčku v žebříčku WBSC obsadilo Japonsko. Jeho pálkařská esa jsou podle Izzyho Hikaru Matsuda a Yusuke Morita. Izzy je fanouškem Matsudova jedinečného pohybu rukou mezi nadhozy. Bohužel jsme ho nedokázali dohledat na videu, takže to je určitě něco, na co se můžete těšit v přímém přenosu. Během turnaje v roce 2017 dosáhl Matsuda špičky žebříčku s 11 RBI. Také získal 7 doběhů ze 7 hitů včetně dvou dvoumeťáků, jednoho trojmeťáku a dvou homerunů.

celý článek
Ostatní

MS v softballu mužů poprvé v ČR: Argentina si jede pro medaili

Pátá nejlepší softbalová země současnosti zveřejnila soupisku na mužské mistrovství světa v softbalu konané od 13. do 23. června v Praze a Havlíčkově Brodě. Druhý nejrozlehlejší stát Jižní Ameriky se pokusí získat svou historicky první medaili ze světového šampionátu. Hlavní trenér Julio Gamarci bere do České republiky i 12 hráčů, kteří před dvěma lety na mistrovství světa v kanadském Whitehorse vybojovali čtvrté místo. Šlo o nejlepší umístěný jihoamerické země vůbec v historii.

celý článek
Ostatní

MS v softballu mužů poprvé v ČR: Austrálie s pěti nováčky

Čtvrtá nejlepší softbalová země světa současnosti oznámila 17 jmen, která budou reprezentovat australské barvy v boji o titul světového šampióna. Je mezi nimi i pět borců bez zkušeností z mistrovství světa. Na posledním světovém měření sil v roce 2017 došli Australané až do finále, své dosud jediné zlato získali v roce 2009 v Kanadě. Šampionát se koná od 13. do 23. června v Praze a Havlíčkově Brodě.

celý článek
Ostatní

MS v softballu: Nejlepší pálkaři světa poprvé v ČR

Podíváme se na nejlepší pálkaře, kteří toto léto zamíří do Prahy na Mistrovství světa v softballu mužů 2019. Tento článek je rozdělen na dvě části. Můžete tedy na toto téma očekávat víc. Během následujících týdnů se ponoříme hluboko do kategorie pálení, pole a nadhazování, abychom vám dali detailní pohled na to, co můžete v červnu očekávat.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert