Sportovní příběhy pro Vás od roku 1953.

photo
Tenis

Davis Cup: ČR - Nizozemsko

V nominaci českého týmu na kvalifikaci tenisového Davisova poháru proti Nizozemsku jsou Jiří Veselý, Lukáš Rosol, Adam Pavlásek a také mladíci Tomáš Macháč a Jiří Lehečka. V nahrávce pro média to dnes oznámil kapitán Jaroslav Navrátil, který chce i juniorům dát šanci v některém zápase.

celý článek
photo
Tenis

Kolaps Sereny

Ve čtvrtfinále Australian Open vedla Serena Williamsová ve třetím rozhodujícím setu už 5:1, avšak česká tenistka se nevzdala, stav otočila a postoupila do semifinále. Thriller! Senzace. Kolaps Sereny. Odvážná Plíšková. Tak o parádním utkání dvou bývalých světových jedniček referují zahraniční média.

celý článek
photo
Tenis

Zatím neztratil ani set

Španělský šampión z roku 2009 si poradil ve třech setech s americkým mladíkem Francesem Tiaoem a postoupil do semifinále. V něm na něj čeká další vyzyvatel z nastupující generace - dvacetiletý Řek Stefanos Tsitsipas.

celý článek
photo
Tenis

Čeští junioři září

Ani jeden zatím neztratil jediný set. Čeští teenageři v Austrálii září, jako už to náš tenis dlouho nepamatuje. „Český tenisový svaz se pro nás snaží dělat maximum a začíná to být vidět,“ pochvaluje si junior Lehečka.

celý článek
photo
Tenis

Berdych - Nadal

Tomáš Berdych na Australian Open přesně po třech hodinách boje zdolal ve čtyřech setech nasazeného Argentince Diega Schwartzmana a po roce si zahraje grandslamové osmifinále. V něm dlouhodobě nejlepší český tenista změří síly s jedním ze svých nejméně oblíbených soupeřů - Španělem Rafaelem Nadalem.

celý článek
ZOBRAZIT další články