Golf celebrity

Václav Prokůpek: Golf na Mauriciu

Indický oceán, fantastické a nekonečné přírodní scenérie. K tomu kombinace adrenalinu, luxusu a plnohodnotného golfového vyžití. Přitom stačí málo. Třeba „nalodit“ se v Dubai na Airbus A 380 a nabrat kurs Mauricius. Nejdříve slavný irský botanik Charles Teflair a poté francouzští plantážníci z druhé poloviny 18. století mají zásluhu na tom, že se o oblasti Domaine del Bel Ombre hovoří stále častěji jako o tajném ráji. Až neskutečný pozemek nabízí potenciálním investorům opravdu vše, včetně nádherných vodopádů, tyrkysových lagun, bílých písečných pláží.

Indický oceán, fantastické a nekonečné přírodní scenérie. K tomu kombinace adrenalinu, luxusu a plnohodnotného golfového vyžití. Přitom stačí málo. Třeba „nalodit“ se v Dubai na Airbus A 380 a nabrat kurs Mauricius.

 

Nejdříve slavný irský botanik Charles Teflair a poté francouzští plantážníci z druhé poloviny 18. století mají zásluhu na tom, že se o oblasti Domaine del Bel Ombre hovoří stále častěji jako o tajném ráji. Až neskutečný pozemek nabízí potenciálním investorům opravdu vše, včetně nádherných vodopádů, tyrkysových lagun, bílých písečných pláží. A také restauraci, umístěnou v barvami hrajícím parku, jejíž menu a gastronomické dovednosti mistrů svého oboru uspokojí i nároky těch zvyklých na top gastronomii. Když k tomu všemu připočteme přírodní rezervaci Fréderica, jedno je jisté. Majitelé nemovitostí rezidenčního projektu Villas Valriche se těší z vlastnictví jedné z nejprestižnějších adres v oblasti Indického oceánu.

 

I ty nejnáročnější hráče nepochybně uspokojí členství v Heritage Golf Club s velmi povedeným 18-ti jamkovým hřištěm. Vyhlášený tvůrce resortů Peter Markovich dostal velkolepý prostor a volnou ruku, obojí využil s mistrovstvím sobě vlastním. Výsledek hodnotí Luxury Guru jako mimořádně zdařilý. Šest a půl kilometru totiž nabízí opravdu všechno, třešničkou na mistrovském dortu jsou dvě řeky křížící dráhu. Ostatně zisk a obhajoba titulu Přední golfový resort ostrova hovoří za všechny komentáře.

Básník Villas Valriche

Nikoli nepodstatná je skutečnost, že si na golf můžete odskočit z vlastního obydlí. Domaine de Bel Ombre, jedna z nejcennějších oblastí Indického oceánu, totiž nabízí málo vídanou možnost zakoupení vlastního sídla. Je libo menší vilku o rozloze 150 metrů čtverečních? Žádný problém! Nebo snad toužíte po dvou podlažích a takřka pěti stovkách metrů obytné plochy? Stačí si vybrat! Doplňky v podobě bazénu či vyhlídkového pavilónu jsou samozřejmou součástí základní výbavy. Stejně tak, jako schopnost developerů uspokojit prakticky jakékoli individuální požadavky v mezích zákona a zdravého rozumu. Mimochodem Villas Valriche, nacházející se zhruba půl hodiny od letiště, se těší z ocenění International Property Awards za nejlepší golfový projekt a nejbezpečnější domov v Africe.

Ochrana zahraničních investic, nízký daňový režim, mezinárodní účetní standardy. K tomu pro našince mimořádná vymahatelnost práva, kvalitní vzdělání a zdravotní systém, příznivé klima. Hodně pádné důvody proč investovat na Mauriciu do vlastní nemovitosti.

 

REDAKCE