Fotbal nižší soutěže

Houstouň remizovala s Motorletem a postupuje do ČFL

Hostouň dotáhla svoje celosezonní snažení do konce a slaví zaloužený postup do ČFL. První půli začala domácí Hostouň tlakem a velkou tutovku zahodil Štěpán Hájek. Udeřilo však překvapivě o pár chvil později na druhé straně hřiště. V 6. minutě se prosadil Martin Filip - 0:1. Pro domácí tak očekávaný velký den nezačal šťastně, ale dokázali se z tohoto momentu postupně oklepat. V 17. minutě vyrovnal střelec domácích Václav Laušman jednu z nejdůležitějších branek v ročníku - 1:1.

Domácí se začali stále více prosazovat, ale ke vstřelení vedoucí branky to v prvním poločase nevedlo.

Druhý poločas začali lépe domácí. V 63. minutě Martin Vojtěšek z přímáku mířil přesně - 2:1. Motorlet se ale nevzdával. Po krásně hlavičce Matěje Podzemnského bylo znovu vyrovnáno - 2:2.

V závěru měl velkou šanci hostujicí Čepelák, ale brankář Kudrna skvělým zákrokem dal razítko na postup Hostouně do ČFL.

Motorlet zakončil sezonu na krásném 4. místě.