KHL

Brankář Langhamer udržel ve Vladivostoku čisté konto Chabarovsku

Brankář Marek Langhamer udržel v KHL poprvé v sezoně čisté konto a pomohl hokejistům Chabarovsku k výhře 2:0 ve Vladivostoku. Domácí hráči vyslali na českého reprezentanta 25 střel, z toho dvanáct v závěrečné třetině. Oba góly Amuru vstřelil Alexandr Gorškov.

Chabarovsk vyhrál popáté za sebou a v tabulce Východní konference se přiblížil k postupovým pozicím.

Pětadvacetiletý Langhamer během této úspěšné série nastoupil dvakrát, při předchozím startu proti Dinamu Minsk ho ale v druhé třetině za stavu 0:3 nahradil Jevgenij Alikin.