Fotbal zahraniční

STADIÓN návraty: Zidane trenérem Realu

Zinedine Zidane se vrátil do trenérské pozice Realu Madrid a údajně by měl pro následující přestupové období dostat 300 milionů liber na nákupy nových hráčů. Mezi největšími hvězdami na které má Real zálusk jsou Neymar i Mbappe.

V Modričových stopách by se mohl vydat Christian Eriksen. Chorvat přišel z Tottenhamu v roce 2012 a Eriksen by mohl absolvovat stejný přestup, jelikož je to jeden z hráčů, o které Real stojí. Z Chelsea by mohli přijít Ngolo Kante a Eden Hazard.

O Kanteho má prý zájem právě sám Zidane a Hazard se už v minulosti netajil tím, že by si rád za Real zahrál. "Real Madrid je nejlepší klub na světě. Byl to můj sen už od dětství," uvedl loni Belgičan.

 

Naopak odejít by mohli hráči, kteří zaostávají za očekáváním. Gareth Bale je asi nejžhavějším kandidátem na odchod. A ani současný držitel Zlatého míče Luka Modrič nemá budoucnost v Realu jistou.


Když by se povedlo přivést jednoho útočníka z PSG a i zbylé tři záložníky o které mají v Madridu zájem, mohla by příští rok sestava Realu vypadat například takto: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Reguillon - Kroos, Kante - Eriksen, Casemiro, Hazard - Mbappe

 

 

                                                                           Václav Prokůpek

REDAKCE