Golf

Prague Challenge vede Francouz Rozner

Prague Golf Challenge Open na Zbraslavi vede Francouz Rozner. V roli lídra půjde do posledního kola turnaje Prague Golf Challenge Open na Zbraslavi francouzský golfista Antoine Rozner. Stanislav Matuš, který prošel jako jediný z jedenácti českých hráčů do víkendového finále, figuruje na děleném 53. místě se skóre -1. Rozner má 13 ran pod par a vede s náskokem jednoho úderu před krajanem Mathieuem Fenassem a Němcem Jonasem Kölbingem. Vítěz si odnese 32 000 eur (823 000 korun) z celkové dotace 200 000 eur.

Prague Golf Challenge Open na Zbraslavi vede Francouz Rozner. V roli lídra půjde do posledního kola turnaje Prague Golf Challenge Open na Zbraslavi francouzský golfista Antoine Rozner.

 

Stanislav Matuš, který prošel jako jediný z jedenácti českých hráčů do víkendového finále, figuruje na děleném 53. místě se skóre -1.

 

Rozner má 13 ran pod par a vede s náskokem jednoho úderu před krajanem Mathieuem Fenassem a Němcem Jonasem Kölbingem. Vítěz si odnese 32 000 eur (823 000 korun) z celkové dotace 200 000 eur.                                                                        

 

                                                                                                      Václav Prokůpek

REDAKCE