Hokej

Kuriozita STADIÓNU: Lední Medvědi sestupují, Letci zůstávají

Boj o udržení ve 2. hokejové lize ČR. Ke třetímu hokejovému duelu o udržení druholigové příslušnosti přijeli pelhřimovští Lední Medvědi do hlavního města jen s jedenácti bruslaři do pole a dvěma brankáři. Domácí se chystali potvrdit setrvání v soutěži, což se jim také povedlo. Definitivní rozhodnutí Letci učinili dvěma slepenými góly v 55. minutě, kdy Valík s Heldákem trestali nesportovní počin hostujícího Kříže, který za napadání rozhodčích inkasoval dokonce trest ve hře.

Ke třetímu hokejovému duelu o udržení druholigové příslušnosti přijeli pelhřimovští Lední Medvědi do hlavního města jen s jedenácti bruslaři do pole a dvěma brankáři. Domácí se chystali potvrdit setrvání v soutěži, což se jim také povedlo. Definitivní rozhodnutí Letci učinili dvěma slepenými góly v 55. minutě, kdy Valík s Heldákem trestali nesportovní počin hostujícího Kříže, který za napadání rozhodčích inkasoval dokonce trest ve hře.

 

Ke třetímu hokejovému duelu o udržení druholigové příslušnosti přijeli pelhřimovští Lední Medvědi do hlavního města jen s jedenácti bruslaři do pole a dvěma brankáři. Domácí se chystali potvrdit setrvání v soutěži, což se jim také povedlo.

 

Definitivní rozhodnutí Letci učinili dvěma slepenými góly v 55. minutě, kdy Valík s Heldákem trestali nesportovní počin hostujícího Kříže, který za napadání rozhodčích inkasoval dokonce trest ve hře. Pelhřimovský zadák tak dal neslavné symbolické razítko nepovedené sezóně tradičního účastníka třetí nejvyšší soutěže.

 

HC Letci Letňany – HC Lední Medvědi Pelhřimov 6:3 (2:2, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 18. Valík (Kotyra, Kohút D.), 18. Horák (Nedorost), 28. Fabiánek (Beran), 47. Kotyra (Kohút D.), 55. Valík (Hejda, Kohút D.), 55. Heldák (Fabiánek) – 1. Adam D. (Kopic), 3. Zadražil (Kříž, Moucha), 60. Zadražil (Port, Votápek).
Konečný stav série: 3:0.

 

                                                                         Václav Prokůpek

 

REDAKCE