Hokej

CHANCE LIGA: Horácká Slavie Třebíč s korejským partnerem

Generálním sponzorem Horácké Slavie zůstává i pro příští sezonu korejská energetická společnost KHNP. Její logo bude nově dominovat přední straně dresu. A stejně jako loni bude hrát Třebíč v KHNP ARENĚ. „Jsme velmi rádi, že jsme mohli podepsat novou smlouvu s tak spolehlivým partnerem, jakým KHNP je," těší generálního ředitele Karla Čapka. Korejci mají na Vysočině podnikatelské plány, usilují hlavně o monstrózní zakázku v podobě dostavby jaderné elektrárny v Dukovanech. Dukovany jsou od Třebíče asi třicet minut jízdy autem, takže podpora Horácké Slavie je logická.

Generálním sponzorem Horácké Slavie zůstává i pro příští sezonu korejská energetická společnost KHNP. Její logo bude nově dominovat přední straně dresu. A stejně jako loni bude hrát Třebíč v KHNP ARENĚ. „Jsme velmi rádi, že jsme mohli podepsat novou smlouvu s tak spolehlivým partnerem, jakým KHNP je," těší generálního ředitele Karla Čapka. Korejci mají na Vysočině podnikatelské plány, usilují hlavně o monstrózní zakázku v podobě dostavby jaderné elektrárny v Dukovanech. Dukovany jsou od Třebíče asi třicet minut jízdy autem, takže podpora Horácké Slavie je logická.

 

 

„Jako oni přejí sportovní úspěch nám, tak i my přejeme firmě KHNP úspěch v jejích aktivitách v České republice. Věříme, že budou úspěšní,“ říká Čapek na klubovém webu.

Slavnostní podpis nové smlouvy proběhl ve středu v Třebíči. Tým z Vysočiny zároveň představil podobu dresů pro blížící se sezonu. „Uzavření smlouvy je výsledkem dobrých a nadstandardních vztahů, které se nám se společností KHNP podařilo navázat," doplňuje obchodní manažer Daniel Šlapák.

Horácká Slavia může být i díky silnému partnerovi aktivní na přestupovém trhu: oproti předešlým sezonám skládá tým, který nebude závislý na pomoci z extraligy. Už přišli například Martin Šťovíček nebo Tomáš Havránek.

Dosavadní posily Třebíče

Jakub Jenáček (O, Vsetín)
Martin Padrnos (O, Zlín)
Martin Šťovíček (Ú, Chomutov)
David Michálek (Ú, Havlíčkův Brod)
Petr Patyk (Ú, Řisuty)
Jan Václavek (Ú, Zlín)
Tomáš Havránek (Ú, Karlovy Vary)

Aktuální soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda.

Obránci: Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Lukáš Forman, Jakub Jenáček, Michal Furch, Lukáš Hort, Lukáš Marek, Martin Padrnos.

Útočníci: Michal Vodný, Lukáš Nedvídek, Matěj Psota, Martin Šťovíček, David Michálek, Ondřej Malec, Lukáš Paták, Tadeáš Král, Radim Ferda, Robert Havlát, Jakub Čejka, Petr Patyk, Jan Václavek, Tomáš Havránek.

 

                                                         Václav Prokůpek

REDAKCE