Hokej Extraliga

Pardubice hledají spasitele hokejového Dynama: Ve hře je pět zájemců

O hokejový klub Dynamo Pardubice se uchází pět zájemců. Radní města nyní musí schválit podmínky prodeje klubových akcií, závaznou nabídku pak nový strategický partner Dynama musí podat do konce ledna. „Nalezením nového významného akcionáře budou vytvořeny předpoklady pro dlouhodobou stabilizaci klubu, a to díky smluvním závazkům, které musí tento nový akcionář splnit,“ uvádí se v zadávací dokumentaci.

celý článek
Hokej Zahraniční

Winter Classic NHL v Dalasu: Přes 85 tisíc diváků!

Hokejisté Dallasu ozdobili show při Winter Classic pod širým nebem velkolepým obratem a výhrou 4:2 potěšili asi tři čtvrtiny z 85.630 diváků na stadionu Cotton Bowl pro americký fotbal. Ti si užívali texaské tradice, rodeo a v akci byli býci, koně, ovce i prasečí závody. Hráči Stars také nosili mimo led stylové kovbojské oblečení a klobouky.

celý článek
Hokej Reprezentace

Historická blamáž: Česká dvacítka se zachraňuje

Měli to ve svých rukách. Pokud by čeští juniořiporazili Němce, měli by na kontě šest bodů a vstupenku do čtvrtfinále v kapse. Jenže prohra vše pořádně zkomplikovala. Vidle do možných dalších shod výsledků a možného uhrání postupu skrz minitabulku hodili Rusové, kteří nečekaně rozdrtili Kanadu. Jaké jsou tedy aktuálně reálné šance českých lvíčat?

celý článek
Hokej Reprezentace

Skandál po debaklu Kanady s Ruskem

Vyostřenou dohru mělo utkání hokejového mistrovství světa juniorů v Ostravě mezi Ruskem a Kanadou, ve kterém sborná uštědřila Kanaďanům historický debakl 6:0.

celý článek
KHL

Brankář Langhamer udržel ve Vladivostoku čisté konto Chabarovsku

Brankář Marek Langhamer udržel v KHL poprvé v sezoně čisté konto a pomohl hokejistům Chabarovsku k výhře 2:0 ve Vladivostoku. Domácí hráči vyslali na českého reprezentanta 25 střel, z toho dvanáct v závěrečné třetině. Oba góly Amuru vstřelil Alexandr Gorškov.

celý článek
Hokej

ČSLH schválil strukturu soutěží: Redukce mládežnických soutěží i Chance ligy

Výkonný výbor ČSLH schválil strukturu nižších a mládežnických soutěží, upravující s platností pro nadcházející čtyři sezóny počty jejich účastníků, stejně jako pravidla pro postupy a sestupy. V nejbližších dvou ročnících dojde na základě sportovních výsledků – umístění v tabulce, přímých sestupů a baráží – k redukci počtu účastníků I. ligy ČR ze 17 na 14 a nejvyšší juniorské soutěže z 19 nebo 20 na 14. V nejvyšší dorostenecké soutěži se podle dřívějšího rozhodnutí sníží již po letošní sezóně počet účastníků ze 30 na 24. Cílového stavu bude dosaženo od sezóny 2022/23, kdy dojde rovněž ke sjednocení principu přímých sestupů a postupů.

celý článek
Hokej Reprezentace

České juniorky znají nominaci na mistrovství světa v Bratislavě

Českou reprezentaci žen do 18 let čeká od 26. prosince 2019 do 2. ledna 2020 mistrovství světa na Slovensku. Svěřenkyně trenéra Nováka, který zveřejnil nominaci na turnaj, odehrají úvodní zápas hned první hrací den v Bratislavě proti Švýcarkám.

celý článek
Hokej Reprezentace

Mistrovství světa juniorů 2020 v Ostravě a Třinci je připraveno

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 je připraveno. Vrcholnou hokejovou akci hostí od 26. prosince 2019 do 5. ledna 2020 Ostrava a Třinec. “Šampionát dvacetiletých hokejistů je z pohledu světového hokeje jednou z nejvýznamnějších akcí - co se týče důležitosti, řadí se za olympijské hry a mistrovství světa. Jsme rádi, že to takhle vnímají i čeští fanoušci

celý článek
Ostatní

Jágr randí s Hantuchovou, s kým randila ona

Mediálním prostorem stále bují údajný románek mezi českým hokejistou Jaromírem Jágrem a slovenskou tenistkou Danielou Hantuchovou. Ta je přitom doslova magnetem na slavné sportovce, kterých do svých spárů přitáhla už celou řadu (alespoň podle toho, co se psalo v bulváru). Kdo všechno už podlehl kouzlu půvabné Slovensky, z Košického samosprávného kraje, s nezaměnitelným úsměvem a dokonalou postavou? Na to se podíváme v průběhu následujících řádků.

celý článek
Hokej Reprezentace

Open Air v Petrohradu před téměř 68 tisíci diváky

Hokejisté Ruska porazili v závěrečném utkání turnaje Channel One Cup Finsko 2:0 a poprvé v sezoně v seriálu Euro Hockey Tour naplno bodovali. Vítězem druhého dílu evropské tour se stali hráči Švédska. Česká reprezentace, která ovládla předešlý turnaj Karjala, skončila poslední. Svěřenci trenéra Miloše Říhy se ale udrželi v čele průběžného pořadí seriálu.

celý článek
ZOBRAZIT další články
advert
advert