Tenis

Venus v roli roztleskávačky

Když většina hráček odjela na dovolené čerpat energii do dalších bojů na kurtu, některé jiné se naopak věnovali sportu i nadále! To je třeba případ Venus Williamsové. Americká ikona si vyzkoušela vskutku netradiční roli, proměnila se v roztleskávačku. A to přímo během zápasu NBA!

Když většina hráček odjela na dovolené čerpat energii do dalších bojů na kurtu, některé jiné se naopak  věnovali sportu i nadále! To je třeba  případ Venus Williamsové. Americká ikona si vyzkoušela vskutku netradiční roli, proměnila se v roztleskávačku. A to přímo během zápasu NBA!

 

Diváci basketbalového klání mezi Los Angeles a Oklamohou museli koukat na neuvěřitelný pohled. O pauze mezi čtvrtinami se ve fialovozlatém úboru neproducíroval nikdo jiný, než slavná Venus Williamsová! Bývalé světové jedničce není pohyb cizí, na palubovce to pořádně rozjela. Rodačka z Kalifornie mezi „cheerleaders“ skvěle zapadla. Pětinásobná wimbledonská šampionka za pár měsíců oslaví čtyřicítku, v úboru domácích Lakers však vypadala jako studentka.

 

Za své vystoupení sklidila bouřlivý potlesk i slova uznání. „Vypadá neskutečně,“ okomentoval video jeden z fanoušků. Po něm se přidaly další a další slova chvály. Fanoušci Los Angeles tak mohli vidět tanec hvězdné tenistky, ale i jiných slavných tváří. Svým vystoupením diváky bavil například bývalý hráč amerického fotbalu Rob Gronkowski nebo herec James Corden. Fanoušci museli odcházet spokojeni, třešničkou na dortu bylo vítězství Lakers nad Oklahomou 112:107.

 

                                                                      Václav Prokůpek

REDAKCE