Fotbal

Poslední Žižkov doma vyhrál

Nová posila z Českých Budějovic se ve Viktorii uvedla rázně, Mashike Sukisa dovedl Žižkov k důležité výhře proti nováčkovi z Prostějova. Trefil se dvakrát a domácí zvítězili 4:1. Viktoria zůstává poslední, ale bodově se už dotáhla na Táborsko.

celý článek
Florbal

Finsko je mistrem světa ve florbale

Po deseti letech ovládli Finové opět florbalové mistrovství světa v České republice. O obhajobě zlata z Rigy 2016 rozhodla jejich dnešní výhra 6:3 nad Švédskem. Klíčem k úspěchu byla podle trenéra Petteriho Nykkyho větší touha finských hráčů po triumfu.

celý článek
Florbal

Florbalové Mistrovství světa v Praze zlomilo divácké rekordy

Celkově turnaj během devíti hracích dnů navštívilo 181.518 fanoušků, kteří výrazně překonali maximum z MS v roce 2014 v Göteborgu (104.445). Padl i rekord na jeden zápas, který při finálovém duelu mezi Švédskem a Finskem vyšplhal na 16.276 fanoušků.

celý článek
Florbal

Češi prohráli se Švýcarskem a jsou čtvrtí

Čeští florbalisté na domácím mistrovství světa v Praze na medaili nedosáhli. V duelu o třetí místo prohráli svěřenci trenéra Petriho Kettunena se Švýcarskem 2:4. Zápas v O2 areně sledovala nejvyšší návštěva v historii, v hledišti bylo 16.112 diváků.

celý článek
Florbal

Čeští florbalisté hrají na světovém šampionátu o medaili a za Kryštofa

Čeští florbalisté zvítězili ve čtvrtfinále mistrovství světa v Praze nad Dánskem bez potíží 10:1 a v boji o finále je čeká v sobotu od 16:00 vítěz duelu mezi favorizovaným Finskem a Německem. Čtyřmi body za tři branky a jednu asistenci k tomu přispěl kapitán Matěj Jendrišák.

celý článek
Florbal

Čeští florbalisté po nevýrazném začátku smetli Švýcary a čekají na čtvrtfinálového soupeře

Čeští florbalisté zvítězili na mistrovství světa v Praze nad Švýcarskem 6:4 a vyhráli základní skupinu A. Svým druhým hattrickem na turnaji se pod výhru nad obhájci bronzu podepsal útočník Adam Delong.

celý článek
Florbal

Preview Mistrovství světa ve florbale v Praze (1. – 9. prosince 2019): S finským trenérem chtějí Češi minimálně bronz

Devět majitelů bronzových medailí ze světových šampionátů je v konečné nominaci českých florbalistů na mistrovství světa v Praze. Osm hráčů bude ve výběru finského trenéra Petriho Kettunena na MS debutovat. Je mezi nimi i šestnáctiletý útočník Filip Langer z Tatranu Střešovice.

celý článek
Florbal

MS ve florbale: Česká reprezentace začíná s Německem, následně narazí na nejlepší tým Švýcarů v historii

Ve znamení útoku na první medaili v domácím prostředí se ponese vystoupení českých florbalistů na mistrovství světa v Praze. Pomoci jim k tomu má i finský kouč Petri Kettunen, který před dvěma roky slavil titul v Rize jako hlavní trenér Finů. Ti budou útočit na historicky 12. šampionátu na čtvrtý triumf s obdobným kádrem. Osminásobní šampioni Švédové se vrátí do O2 areny na místo, kde před deseti lety po prohře s Finy poprvé opustili trůn.

celý článek
advert
advert