photo
Sjezdové lyžování

Ledecká se vrátila na místo činu: Úspěšně!

Ester Ledecká se úspěšně vrátila do Pchjongčchangu a na trati, na které loni získala olympijské zlato, oslavila na snowboardu sedmnáctý triumf v závodu Světového poháru.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Čeští lyžaři na MS neuspěli

Čeští lyžaři Gabriela Capová, Ondřej Berndt, Martina Dubovská a Jan Zabystřan vypadli v soutěži družstev na mistrovství světa v Aare hned v osmifinále. V souboji s bronzovým týmem z loňských olympijských her Norskem neuspěli ani v jedné jízdě a prohráli 0:4. Zlato získala stejně jako na olympiádě v Pchjongčchangu reprezentace Švýcarska.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ledecká sjela druhý trénink

Hned po nevydařeném superobřím slalomu skončila Ester Ledecká (prohrála i s krajankou Pauláthovou) ve zkráceném tréninku sjezdu na mistrovství světa šestnáctá. Další česká lyžařka Kateřina Pauláthová v Aare obsadila 36. místo.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

MS v lyžování: Ledecká na startu

Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování dnes začne superobřím slalomem žen, ve kterém se před rokem na olympijských hrách v Koreji postarala o senzaci Ester Ledecká. Ve švédském Aare se dvojnásobná šampionka z Pchjongčchangu může pokusit o další šokující výsledek. Od zlatého závodu jela česká hvězda šest super-G ve Světovém poháru a jejím maximem je jedenácté místo ve Val Gardeně.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ledecká ve sjezdu předposlední

Lyžařce Ester Ledecké nevyšla generálka před mistrovstvím světa. V Garmisch-Partenkirchenu po pádu v sobotním super-G skončila ve sjezdu po chybě předposlední čtyřiatřicátá. Závod z bezpečnostních důvodů nejelo posledních deset startujících.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ledecká v Ga-Pa nedokončila

Schmidhoferová využila absence vedoucí ženy průběžného pořadí Mikaely Shiffrinové, která vyhrála všechny tři předchozí super-G, do nichž nastoupila. Ester Ledecká závod kvůli pádu nedokončila.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ledecká dává přednost lyžím

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká dá přednost mistrovství světa v alpském lyžování před snowboardingovým. Oba šampionáty se překrývají a každý je na jiném kontinentu, přesto Ledecká dlouho doufala, že stihne oba.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ledecká si dojela pro třetí nejlepší umístění v kariéře

V super-G ve Val Gardeně napravila dojem z nepovedeného sjezdu, když dojela jedenáctá, což je její třetí nejlepší umístění ve světovém poháru v alpském lyžování. Překvapivá olympijská šampiónka z únorových her v Pchjongčchangu si v této disciplíně vytvořila v SP nové maximum.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ester Ledecká na prkénku druhá

Šampionku z únorových olympijských her v Pchjongčchangu připravila o šestnáctý seriálový triumf domácí Nadya Ochnerová, která Češku porazila ve finále a slavila první vítězství. Trojnásobná celková královna seriálu SP v paralelních disciplínách Ledecká se znovu dokázala rychle přeorientovat z lyží na prkno. Ještě v sobotu bodovala v superobřím slalomu Světového poháru v alpském lyžování ve Svatém Mořici.

celý článek
photo
Sjezdové lyžování

Ester Ledecká přechází z lyží na kouzelné prkénko

Zatímco na lyžích patří Ester Ledecká přes olympijský triumf v superobřím slalomu stále spíš k možné nastupující generaci, na snowboardu je největší hvězdou. Na prkně vstoupí do sedmé sezony paralelních disciplín, v kterých bude útočit na čtvrtý celkový triumf ve Světovém poháru v řadě.

celý článek