photo
Klasické lyžování

Kobajaši znovu vítězí

Závěrečný závod před startem Světového šampionátu měl naprosto jednoznačného vítěze. Stal se jim fenomén letošní sezóny Rjoju Kobajaši, který je po lehkém útlumu, zdá se, zpět na výsluní. Byl k vidění velice napínavý a emotivní souboj o druhé místo mezi německými a polskými skokany, kteří obsadili za Kobajašim následujících šest míst.

celý článek
photo
Hokej Zahraniční

Souboj brankářů ve finské lize

Exbrněnský brankář Lukáš Dostál má za sebou ostrou premiéru ve finské lize, v přímém souboji s kolegou z letošní dvacítky Jakubem Škarkem vychytal pro Ilves důležitou výhru. Českým barvám se dařilo i jinde. Jan Kolář bodoval potřetí v řadě, Horákova asistence na vítězství nestačila.

celý článek
photo
Hokej

Přišel pozdě na trénink, nehrál

České Budějovice suspendovaly útočníka Václava Karabáčka – na rozbruslení před zápasem s Třebíčí nedorazil včas, a ve večerní sestavě proto chyběl. „Je suspendovaný,“ řekl ke Karabáčkovi stroze na tiskové konferenci trenér Václav Prospal.

celý článek
photo
Fotbal zahraniční

Mladý Polák novou hvězdou AC Milán

Krysztof Piatek ještě loni kopal v polské lize, která je srovnatelná s tou českou, nyní ale konkuruje Ronaldovi v Serii A v bitvě o nejlepšího střelce ligy. Za půl roku v Janově si vystřílel přestup do Milána a i na San Siru se prosazuje.

celý článek
photo
Tenis

O peníze nešlo

Oznámení Naomi Ósakaové, že odchází od trenéra Saschi Bajina, bylo šokující. Japonská tenistka tehdy neřekla ani důvod, a tak se vyrojilo mnoho spekulací, co by mohlo za ukončením úspěšné spolupráce být. Jednou z nejčastějších, které kolovaly, bylo, že světová jednička vyhodila kouče kvůli penězům. „Není to pravda,“ brání se hráčka.

celý článek
photo

On hrál zápas skvěle a oni mu vykradli byt

Smíšené pocity má nejspíš po sobotním zápasu Barcelony s Valladolidem Kevin-Prince Boateng. Jeho tým sice utkání vyhrál 1:0, ale během zápasu útočníkovi někdo vykradl dům.

celý článek
photo
HET liga

Slavia prohrála v Plzni

Šlágr mezi první Slavií a druhou Plzní nabídl první branku až na konci prvního poločasu a jejím autorem byl plzeňský útočník Tomáš Chorý. Po pauze sice "vyrovnal" slavistický Tomáš Souček, jeho gól ale kvůli ofsajdu nebyl zcela správně uznán. Snaha sešívaných o vyrovnání byla neúspěšná a místo toho na 2:0 zvýšil Beauguel.

celý článek
photo

Outsider z Katalánska pokořil Real Madrid

Real Madrid prohrál s Gironou 1:2. Ačkoliv od 25. minuty vedl díky brance Casemira, Stuani a Portu ve druhém poločase otočili průběh zápasu. Girona tak poprvé v historii zvítězila na Santiago Bernabéu a utnula sérii výher Realu Madrid.

celý článek
photo

Domácí Geiger zazářil

První den skončil pro davy shromážděné pod můstkem Mühlenkopfschanze v německém Willingenu kýženým triumfem. Nepostaral se o něj ale ani největší domácí favorit Eisenbichler, ani domácí miláček Leyhe. Poměrně překvapivě zářil Karl Geiger, jenž po Engelbergu vystoupal letos i v kariéře podruhé na nejvyšší stupínek.

celý článek
photo
Tenis

Kanadská kráska proti Češkám v baráži

Los tenisového Fed Cupu rozhodl o tom, že Česká republika v dubnové baráži Světové skupiny nastoupí proti Kanadě. Ve výběru soupeře patří za největší hvězdu Eugenie Bouchardová. Nicméně kapitánka Heidi El Tabakhová by mohla sáhnout i po Petře Januškové.